TrBet Yatırım Yöntemleri Neler?

Home » TrBet Yatırım Yöntemleri Neler?

TrBet yatırım yöntemleri ciddi bir çeşitlilik gösterir. Bu sayede banka hesabınıza ya da tercih ettiğiniz ödeme sistemine göre en ideal kararı verme şansı bulursunuz. TrBet yatırım seçenekleri, üyelerini belli bir ödemeye hapsetmez. Hem bu sayede değişen bonuslara ve promosyonlara göre de tercihinizi her defasında değiştirebilirsiniz.

Ödemeleri hızı ve işlem tipleri birkaç detayla birbirinden ayrılır. Ama genel olarak ödemeniz hızı, alt ve üst limit gibi konularda çok ciddi farklılıklar bulunmaz. TrBet’te yapacağınız ödemelerin son durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz. Peki TrBet ödeme yöntemleri tam olarak neler? Gelin güncel olarak TrBet canlı bahis sitesinin yatırım seçeneklerine yakından bakalım:

  • Kripto: TrBet ödeme seçenekleri arasında kripto ödemeleri önemli bir popülerliğe sahiptir. Kripto ödemeleri içerisinde Bitcoin, Etherium, Ripple, Litecoin, USDT, USDC, DAI ve Bitcoin Cash sıralanabilir. En az 100 TL değerinde kripto ödemesi yapmak mümkün.
  • Banka Havalesi: Banka havalesi en eski ödeme yöntemlerinden birisidir. Banka havalesi için sabit değerler söz konusu değildir. Ödeme alt ve üst limitleri ile beraber dikkate almanız gereken banka hesap numaraları da sıklıkla değişir. TrBet canlı destek biriminden ödeme öncesi güncel hesap numarasını talep etmelisiniz.
  • Max Papara: Max Papara ödemesi için en az 50 TL ödeme yapmanız gerekir. Bu konudaki üst limit ise 50.000 TL şeklindedir.
  • Paybol: Yeni bir ödeme sistemi olarak kendine TrBet sitesinde yer bulan Paybol, uygun alt ve üst limitleri ile dikkat çeker. Eğer Paybol hesabınız bulunmuyorsa, www.paybol.com.tr adresinden kısa sürede hesap açabilirsiniz. Paybol ödeme sisteminde alt limit 20 TL’dir.
  • Anında Havale: Anında Havale ödeme sisteminde havale kesintisi söz konusu değildir. Minimum 100 TL ödeme yaparak bakiyenizi güncelleyebilirsiniz.
  • Hemen Havale: TrBet Hemen Havale ödeme yöntemi ortalama 5 dakikada sonuçlanır. Bankanıza ait temel bilgileri form olarak doldurmanız yeterli olacaktır. Bilgilerinizin doğru olması şartıyla ödemeniz ortalama 10 dakika içinde neticelenir.
  • TrBet Max Visa: TrBet ödeme seçenekleri içerisinde kendine özel bir yer bulan Max Visa, minimum 25 TL ödemeyi kabul etmektedir.

Tüm bu ödeme sistemlerinin dışında; TrBet Isette Havale, Isette Visa, TrBet Payfix ve TrBet Cepbank, en popüler ödeme seçenekleri arasındadır. TrBet içerisindeki Para Yatır alanından tüm bu ödeme seçeneklerine ait limit, süre ve işlem detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Read More

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 trbet - Trbet 2023 - Trbet Yeni Adres